DIGIPORT - Satış Noktası
0850 480 7 266
PAKETLER
KAMPANYALAR
KURUMSAL SATIŞ
D-SMART DÜNYASI

D-VD Club'a nasıl abone olabilirim?

Öncelikle D-Smart Plus cihazına sahip olmanız gereklidir.

D-VD Club üyeliği için ücret ödeyecek miyim?

DVD Club paketi, üyelikli satışlarda taahhüt bitimine kadar, peşin satışlarda ise 12 ay boyunca fiyata dahildir. Bu süreler sonunda aylık sadece 12 TL veya 12 aylık  peşin 119 TL karşılığında D-VD Club içeriklerinin hepsinden yararlanabilirsiniz. (Vizyondaki filmler hariçtir.)

D-VD Club içeriklerini nasıl izleyebilirim?

Aydan aya veya peşin ödeme ile abone olduktan sonra, PVR kumandanızın VOD tuşuna basarak, kutunuza inen filmleri seçip, izleyebilirsiniz.

Vizyondakiler kategorisindeki filmlerin ücreti nedir?

Vizyondakiler kategorisindeki filmlerin ücreti 5 TL - 5 Smart Para'dır. Vizyondakiler kategorisinde film seyretmek için, film ücreti dışında hiçbir üyelik ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Satın aldığım bir filmi kaç kere ve ne kadar süre ile izleyebilirim?

Filmlerin son seyretme tarihlerine kadar, istediğiniz kadar tekrar seyredebilirsiniz. Son seyretme tarihleri, bilgi ekranlarından görülebilmektedir.

Daha önce VOD tuşuna bastığımda listede gördüğüm bir içeriği şu an göremiyorum. Neden?

Filmler son seyretme tarihleri geldiğinde, otomatik olarak kutunuzdan silinir. Bu sayede, kutunuza yüklenecek yeni filmlere yer açılır.

Satın aldığım bir içeriği harddiskten nasıl silebilirim?

Cihazınıza, VOD menüsü altında otomatik yüklenen içerikler düzenli şekilde silinmektedir. Son seyretme tarihi gelen içerikler silindikçe yenileri yüklenecektir. Bu nedenle D-VD Club paket içeriklerini kutunuzdan silemezsiniz.